Infolinia FIRR czasowo nieczynna

Informujemy, że w dniach od 15 do 19 marca br. infolinia dedykowana zagadnieniom merytorycznym projektu Dostępna Szkoła oraz audytom będzie nieczynna. Zmiany wynikają z prowadzonych przez naszych specjalistów audytów dostępności w placówkach edukacyjnych.

 

Napisz wiadomość – odpowiemy!

Duża liczba placówek oraz odległości, jakie między nimi będą musieli pokonać nasi audytorzy, będzie utrudniać bieżący kontakt telefoniczny. Zachęcamy w tym czasie do korzystania z dostępnych adresów mailowych: model@dostepnaszkola.info oraz kontakt@dostepnaszkola.info Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiadać najszybciej, jak to będzie możliwe. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Nieustannie dyżury telefoniczne pełnią specjaliści ds. procedury formalnej i rekrutacyjnej: +48 885 243 187