Komunikat dotyczący rekrutacji wniosków właściwych w ramach I naboru

Szanowni Państwo!

W związku z planowanym naborem Wniosków właściwych w ramach I tury rekrutacji w projekcie „Dostępna Szkoła” informujemy o modyfikacji „Regulaminu rekrutacji szkół” dla I naboru z tym związanej, która wynika z konieczności dostosowania daty końcowej realizacji przedsięwzięcia (zmiana z 30 kwietnia na 31 lipca 2023 r.; szczegóły określono poniżej):

  1. Zmianie ulega część II WYMAGANIA OGÓLNIE WZGLĘDEM PRZEDSIĘWZIECIA pkt. 1 Okres realizacji przedsięwzięcia „Regulaminu rekrutacji szkół” (s. 9).

Obecne brzmienie:

„Okres realizacji przedsięwzięcia wynosi maksymalnie 24 miesiące, licząc od dnia zawarcia Umowy o powierzenie grantu, przy czym koniec okresu realizacji przedsięwzięcia nie może przypadać później niż 31 lipca 2023 r.”

W związku z powyższym dostosowaniu ulega także wzór Wniosku właściwego o powierzenie grantu (obowiązuje od 21.05.2021) oraz maksymalna data końcowa realizacji przedsięwzięcia wskazana w pozostałych dokumentach przedsięwzięcia (tj. maksymalna data końcowa to obecnie 31 lipca 2023 r., uprzednio 30 kwietnia 2023 r.).